Oferta pracy

Asystent/ka w Dziale Rozwoju Sprzedaży

Valeo Service Eastern EuropeO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierownika ds. Rozwoju Sprzedaży w zakresie przygotowania raportów mierzących efektywność operacyjną działów Sprzedaży i Marketingu: m.in. monitorowanie i raportowanie KPI dotyczących statusu wizyt, weryfikacja akcji marketingowych (praca na systemie CRM);

  • Key-user w zakresie narzędzi CRM wdrożonych w działach Sprzedaży i Marketingu: szkolenie i wsparcie użytkowników końcowych w rozwiązywaniu bieżących tematów, tworzenie i aktualizacja instrukcji pracy, identyfikacja, opisywanie, zgłaszanie i implementacja usprawnień i nowych rozwiązań oraz naprawiania obecnych procesów.

  • Koordynowanie i nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów w dziale handlowym, koordynacja procesu walidacji kontraktów, obieg dokumentacji działowej;

  • Wsparcie w organizacji spotkań handlowo-marketingowych: monitorowanie agendy spotkań, tworzenie notatek (minutek) ze spotkań, wsparcie w przygotowaniu prezentacji, zapewnienie sprawnego procesu przepływu i dostępu do informacji dla obu działów;

  • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji na potrzeby działu Sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami CRM;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Zdolności analityczne, zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Umiejętność zarządzania i pracy pod presją czasu;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (praca w środowisku międzynarodowym);

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint, Word);

  • Przedsiębiorczość, pozytywne nastawienie i szukanie rozwiązań.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie, będącej wiodącym dostawcą nowoczesnych technologii motoryzacyjnych;

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia (w tym opiekę medyczną, ubezpieczenie, dofinansowanie wyżywienia, kartę aktywności sportowej);

  • Samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku o wysoko rozwiniętej kulturze organizacyjnej i standardach pracy;

  • Możliwość rozwoju kompetencji m.in. poprzez udział w ciekawych projektach i szkoleniach;

  • Przyjazną atmosferę pracy, zaangażowany i profesjonalny zespół.

Valeo Service Eastern Europe

Valeo Service Eastern to firma o profilu handlowo-usługowym należąca do Grupy Valeo oraz działająca na rynku samochodowych części zamiennych w 11 krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Oferująca gamę 23,000 pozycji asortymentowych dostosowaną do profilu parku samochodowego obsługiwanego regionu. Firma ma swoją siedzibę w Warszawie oraz magazyn, centrum szkoleń i wsparcia technicznego Tech’Care w Strykowie pod Łodzią, w których to zatrudnia łącznie ok. 80 osób. Roczna sprzedaż biura wynosi 63,5 mln euro.

Przewiń do profilu firmy