Ta oferta pracy jest nieaktualna od 109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka w dziale sprzedaży samochodów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-02-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Summit Motors Poland Sp. z o.o. została założona w 1995 roku. Właścicielem jest Sumitomo Corporation, z siedzibą w Tokio, będące jednym z największych na świecie koncernów handlowo-dystrybucyjnych; prowadzi działalność w ponad 90 krajach świata. Sekcja samochodowa Sumitomo Corporation przez 30 lat swojej działalności stworzyła sieć oddziałów w 57 krajach świata.

    bottom

    Auto Plaza powstała w 1997 roku. Firma prowadzi sprzedaż samochodów nowych marki Ford oraz samochodów używanych wszystkich marek, a także oferuje kompleksowe usługi serwisowe i sprzedaż części. Salon przez dwadzieścia lat działalności sprzedał ponad 35 000 samochodów nowych, stanowiąc 30% warszawskiego oraz 7% krajowego rynku sprzedaży Forda. Dealer Auto Plaza jest wielokrotnym laureatem nagród „Exellence Award” oraz „Chairman`s Award”, będących prestiżowymi wyróżnieniami przyznawanymi za jakość obsługi klienta.

    Aktualnie, w celu wzmocnienia naszego zespołu szukamy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Pracownik na tym stanowisku zajmuje się wsparciem administracyjnym działu sprzedaży samochodów. W szczególności pracownik odpowiada za:

    • przygotowywanie cyklicznych raportów i zestawień
    • wprowadzanie danych do systemy DMS
    • nadzorowanie terminów regulowania płatności za samochody
    • rejestracja samochodów w wydziale komunikacji
    • nadzorowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej
    • kompletowanie dokumentacji sprzedażowej
    • weryfikacja poprawności danych – np.: ewidencji jazd testowych zgodnie z przyjętymi procedurami

    Praca ma charakter biurowy i w zakresie obowiązków nie jest wymagany kontakt handlowy z Klientami.

    Wymagania:

    • dobra znajomość Excel jest kluczowa
    • prawo jazdy kat. B wraz z praktyczną umiejętnością prowadzenia samochodu
    • wysoko rozwinięta kompetencja analizy danych
    • dokładność i sumienność
    • otwartość, chęć pomocy innym, dobry humor, budowanie pozytywnych relacji
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • świetną atmosferę w ambitnym zespole
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość dalszego rozwoju kariery

    Wszystkim Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
    w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

    bottom