Oferta pracy

Asystent/ka w Dziale Technicznym (Branża Automotive)

Valeo Service Eastern EuropeO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna współpraca z działem Technicznym (Tech’Care) w realizacji zadań związanych z przygotowaniem i tworzeniem szkoleń technicznych online;

  • Zarządzanie platformą szkoleń: przygotowywanie opisów, zdjęć, publikacji dla Polski i krajów współpracujących, aktualizacja szkoleń w systemie;

  • Koordynowanie i zarządzanie bazą tłumaczeń - przygotowywanie bazy skryptów, współpraca z agencją tłumaczeń;

  • Wsparcie w weryfikacji dokumentacji technicznej takiej jak ulotki z instrukcjami, materiały marketingowe i broszury;

  • Współpraca przy przygotowaniu i aktualizacji dokumentacji technicznej dla klientów;

  • Weryfikacja i opracowanie treści technicznych (PR, artykuły prasowe, posty na Facebooku, itp.) we współpracy z zewnętrznymi i wewnętrznymi współpracownikami (PM, Komunikacja, Digital, Agencja);

  • Wsparcie w tworzeniu nagrań video: przygotowanie studia, skryptów, współtworzenie dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku asystenckim bądź chęci rozwoju w tym obszarze;

  • Zainteresowania obszarem motoryzacji, wiedzy technicznej związanej z budową samochodów;

  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację (praca w środowisku międzynarodowym);

  • Znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint);

  • Samodzielności w wykonywaniu zadań, bardzo dobrej organizacji pracy, rzetelności, terminowości, dyspozycyjności (praca na pełen etat).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie, będącej wiodącym dostawcą nowoczesnych technologii motoryzacyjnych;

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia (w tym opiekę medyczną, ubezpieczenie, dofinansowanie wyżywienia, kartę aktywności sportowej, dodatek za dojazdy);

  • Samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku o wysoko rozwiniętej kulturze organizacyjnej i standardach pracy;

  • Możliwość rozwoju kompetencji m.in. poprzez udział w ciekawych projektach i szkoleniach;

  • Przyjazną atmosferę pracy, zaangażowany i profesjonalny zespół.

Valeo Service Eastern Europe

Valeo Service Eastern to firma o profilu handlowo-usługowym należąca do Grupy Valeo oraz działająca na rynku samochodowych części zamiennych w 11 krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Oferująca gamę 23,000 pozycji asortymentowych dostosowaną do profilu parku samochodowego obsługiwanego regionu. Firma ma swoją siedzibę w Warszawie oraz magazyn, centrum szkoleń i wsparcia technicznego Tech’Care w Strykowie pod Łodzią, w których to zatrudnia łącznie ok. 80 osób. Roczna sprzedaż biura wynosi 63,5 mln euro.

Przewiń do profilu firmy