Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka w Dziale Usług Księgowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2019-01-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Oferta jest kierowana do studentów i absolwentów Finansów i Rachunkowości lub osób zainteresowanych rozwojem kariery w księgowości.

    ASYSTENT/KA W DZIALE USŁUG KSIĘGOWYCH
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
    • dekretowanie i księgowanie dokumentów
    • księgowanie wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów
    • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych
    • przygotowywanie dokumentów do deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
    • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
    • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
    • wsparcie działu księgowości w codziennej pracy
    • wsparcie działu raportowania

    Oczekujemy:

    • komunikatywnej znajomość j. angielskiego (znajomość j. niemieckiego lub j. francuskiego będzie dodatkowym atutem)
    • dyspozycyjności w ramach pełnego etatu
    • samodzielności, komunikatywności, rzetelności oraz zaangażowania
    • bardzo dobrej znajomości programu Excel
    • znajomości programów księgowych będzie dodatkowym atutem
    • mile widziane będzie doświadczenie w biurze rachunkowym

    Oferujemy:

    • pracę w najlepszej firmie doradczej w Polsce wg rankingu „Book of Lists 2018/2019”
    • stabilne zatrudnienie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • poszerzony pakiet ubezpieczenia Enel-Med
    • ubezpieczenie na życie
    • system kafeteryjny MyBenefit
    • bogatą ofertę aktywności sportowej w ramach karty Multisport
    • świetną atmosferę w zespole
    • możliwość uczestnictwa w licznych inicjatywach sportowych
    bottom

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    bottom