Logo Pracuj.pl

Asystent/ka w dziale windykacji

Alektum Sp. z o.o.O firmie

Alektum Sp. z o.o.

Jana Kilińskiego 30

Śródmieście

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Praca na stanowisku Asystenta w dziale windykacji polega na pracy z jednym w naszych zespołów, który zajmuje się należnościami z sektora B2B i B2C. Twoim głównym zadaniem będzie rozpatrywanie spraw dłużników przez telefon i w naszym systemie. Będziesz uczestniczyć w całym procesie od momentu rozpoczęcia etapu polubownego do momentu zakończenia sprawy, czyli spłacenia należności. Oznacza to, że będziesz odpowiedzialny/-a za różne działania, w tym przede wszystkim bezpośrednie porozumienie z dłużnikami na różnych etapach postępowania, stale koncentrując się na znalezieniu najlepszego rozwiązania biznesowego dla wszystkich stron: naszego klienta, dłużnika i Alektum Group.
  • Zakres zadań na stanowisku obejmuje między innymi:
  • Odpowiedzialność za przydzielone sprawy dłużników
  • Rozmowy telefoniczne
  • Ustalanie różnych form rozliczeń płatności
  • Pewne czynności rejestracyjne w naszym systemie biznesowym NOVA

Nasze wymagania

  • Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia zawodowego, odpowiednio Cię przeszkolimy. Poszukujemy osób, które mają dobrze rozwinięty zmysł organizacji oraz ambicje i chęć rozwoju w szybko rozwijającej się firmie, w której budujemy naszą kulturę poprzez ducha zespołowego i praktyczne podejście.
  • Aby odnieść sukces w tej roli, uważamy, że Ci, którzy starają się o pracę, powinni mieć dobre zdolności komunikacyjne, umieć pracować w sposób systematyczny oraz w swoim sposobie pracy powinni być zorientowani na serwis i sprzedaż, koncentrując się na znajdowaniu rozwiązań. Ponieważ będziesz pracować w zespole, ważne jest, abyś był częścią zespołu z dobrymi zdolnościami współpracy i lubił/a komunikację telefoniczną.
  • Zamierzamy zatrudnić pracownika na pełny etat z zatrudnieniem na stałe. Miejsce pracy to główna siedziba Alektum Group w centrum Wrocławia. Pracę można rozpocząć natychmiast lub zgodnie z ustalonym terminem.

To oferujemy

  • Cenne doświadczenie zawodowe w zakresie serwisu i rozpatrywania spraw.
  • Coachning dotyczący technik przeprowadzania rozmowy
  • Nasza siedziba główna znajduje się w centrum Wrocławia. Będziesz pracować w estetycznych i otwartych przestrzeniach biurowych wraz ze wspaniałymi kolegami.
  • Godziny pracy od 8.00 do 16.00 i 12.00 do 20.00.
  • Dofinansowanie do karty sportowej.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego.
  • Finansowane w 100% zajęcia z języka angielskiego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Alektum Group jest firmą rodzinną, która istnieje od 1992 roku. Dzięki unikalnej kombinacji innowacyjnych usług i produktów wspieramy naszych klientów w całym procesie finansowym. Wierzymy w długoterminowe partnerstwo dzięki ścisłej współpracy, dopasowanym rozwiązaniom i taktownemu dialogowi z klientem klienta. Współpraca z nami jest zawsze prosta i skuteczna - aby uzyskać właściwe wyniki, znajdujemy odpowiednie rozwiązania we właściwym czasie.

Zapraszamy do składania CV!

Asystent/ka w dziale windykacji, Jana Kilińskiego 30, Śródmieście, Wrocław