Oferta pracy

Asystent/ka w dziale Zakupów

HL DISPLAY Gliwice Sp. z o.o.O firmie

HL DISPLAY Gliwice Sp. z o.o.

Antonio Gaudiego 22

Gliwice

HL Display Gliwice Sp. z o.o. jest wiodącym międzynarodowym dostawcą produktów i rozwiązań dla sklepowych technik ekspozycyjnych oraz elementów wspomagających merchandising, a także oferujący szeroką gamę artykułów i systemów do komunikacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz jednostek sklepowych, w tym: listwy cenowe płaskie i profilowe, ramy i ramki aluminiowe i plastikowe, stojaki promocyjne i stojaki na materiały informacyjne, wszelkiego rodzaju materiały nadrukowywane oraz kasetki cenowe.

Aktualnie do naszej firmy poszukujemy osoby chętnej do pojęcia współpracy na stanowisku:

Jakie będą Twoje główne zadania?

  • Wprowadzanie dostawców i zamówień do systemu;
  • Przygotowywanie prostych zapytań ofertowych do dostawców;
  • Wsparcie działu w wykonywaniu bieżących zadań i realizacji projektów zakupowych.

  • Masz ukończoną minimum szkołę średnią (mile widziany status studenta);
  • Znasz j. angielski w stopniu komunikatywnym;
  • Sprawnie posługujesz się narzędziami MS Office (Excel, Word);
  • Mile widziane będzie posiadane doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Dodatkowym atutem będzie również doświadczenie w pracy w programie klasy ERP;
  • Jesteś osobą systematyczną w działaniu, dokładną i dobrze zorganizowaną;
  • Jesteś osoba kontaktową, komunikatywną i potrafisz pracować w zespole.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Co możemy Ci zaoferować:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziale Zakupów w dużej firmie produkcyjnej;
  • Życzliwą i koleżeńską atmosferę pracy;
  • Współpracę w początkowym okresie w oparciu o umowę zlecenie
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji, prowadzonej przez firmę HL Distribution Center Europe sp. z o.o. z siedzibą w Kleszczowie (44-164). Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy