Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka w Dziale Zakupów

  • Jankowice (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 31.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ZNAJDŹ U NAS SWOJE MIEJSCE
    Wysoka jakość oferowanych produktów, otwartość na Klienta, prostota działania i… najlepsi Pracownicy – to właśnie te elementy zadecydowały o międzynarodowym sukcesie Lidla!

    Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 600 sklepów w Polsce i blisko 10 000 w 27 krajach.

    Dołącz do nas i bądź częścią sukcesu jednej z największych sieci handlowych w Europie!
    TWOJE ZADANIA
    • Organizowanie spotkań w Dziale Zakupów
    • Rezerwowanie lotów, hoteli, samochodów oraz rozliczanie kosztów podróży pracowników Działu Zakupów
    • Koordynowanie tłumaczeń dokumentów z firmami zewnętrznymi
    • Terminowe opracowywanie list asortymentowych, meldowanie zadań poprzez międzynarodowy portal wymiany danych
    TWOJE KOMPETENCJE
    • Wykształcenie wyższe
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
    • Znajomość pakietu MS Office
      (w szczególności Power Point)
    • Otwartość na zmiany
    MILE WIDZIANE
    • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość języka angielskiego
    OFERUJEMY
    umowę o pracę
    na min. 12 miesięcy
    brak okresu próbnego
    atrakcyjne zarobki
    oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
    bezpłatną, prywatną
    opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
    ubezpieczenie na życie
    kartę Multisport
    możliwość rozwoju
    bony na święta
    i paczki dla dzieci
    wyprawki szkolne

    Jankowice k. Poznania - Aplikuj
    bottom