Asystent/-ka w dziale zakupów

  • Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • Mickiewicza 17 pokaż mapę
  • Asystent
  • Pełny etat
  • 30.07.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 29.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pro-Flex S.A.

    Specjalizujemy się w usługowym zadruku i laminacji folii. Oferujemy etykiety i nadruk fleksograficzny opakowań mono i wielowarstwowych. Nadrzędnym celem firmy jest spełnienie wymagań Klientów dotyczących jakości druku i zagwarantowanie bezpieczeństwa higienicznego oferowanych opakowań.

    Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

    Opis stanowiska

    • poszukiwanie nowych dostawców
    • realizacja bieżących zakupów
    • monitorowanie realizacji dostaw, terminowości, ilości itd.
    • zgłaszanie i prowadzenie reklamacji do dostawców

    Wymagania

    • język angielski Advanced w mowie i piśmie (bieżąca współpraca z zagranicznymi dostawcami)
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • wykształcenie min. średnie
    • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
    • zdolności organizacyjne, komunikatywność
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze zaopatrzenia

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
    • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia
    • stabilną pracę w rozwijającej się dynamicznie firmie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pro-Flex S.A. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.