Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent/ka w Dziale Zakupów

Aztec International S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Asystent

Zlokalizowana w Tarnowie Podgórnym firma Aztec International S.A. jest największym europejskim kooperantem firmy Aztec Washer z Kalifornii. Portfolio produktowe firmy Aztec zawiera szeroką gamę podkładek uszczelniających, uszczelnień przejść dachowych oraz różnych rodzajów mocowań.

Aztec International specjalizuje się także w wysokiej jakości malowaniu proszkowym w oparciu o własną, specjalnie opracowaną technologię Master Coat.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Planowanie i zamawianie materiałów oraz towarów zgodnie z zapotrzebowaniem działów produkcji i sprzedaży;
  • Wyszukiwanie ofert oraz stały mailowy kontakt z dostawcami w języku angielskim;
  • Obsługa systemu informatycznego ERP oraz nadzór nad dokumentacją (wprowadzanie zamówień do dostawców, wprowadzanie faktur zakupowych oraz innych dokumentów związanych z zakupami);

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Dobra znajomość pakietu biurowego MS Office;

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę w ustalonym wymiarze czasowym;
  • Możliwość uczestniczenia w programie Benefit Systems (Multisport).

Ogłoszenie archiwalne