Asystent/ka w Dziale Zakupów

Develey Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 09 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wysyłanie zamówień dbając o przestrzeganie ustaleń handlowych

  • awizacja dostaw

  • dbanie o terminowe i poprawne ilościowo realizacje zamówień

  • weryfikacja faktur oraz dokumentów dostaw, rejestracja dostaw w systemie celno-skarbowym

  • aktualizowanie dokumentacji od dostawców

  • codzienna współpraca z dostawcami, centralą w Niemczech oraz działami wewnątrz firmy

  • samodzielne zakupywanie środków czystości, materiałów pomocniczych do produkcji itd.

  • wspomaganie działu zakupów w codziennej pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów II stopnia (preferowane kierunki: logistyka, ekonomia lub pokrewne)

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • dokładność, sumienność, samodzielność w działaniu

  • umiejętność i chęć szybkiego uczenia się

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • zdobywanie doświadczeń w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • inspirującą atmosferę, orientację na realizację celów, możliwość rozwoju

  • zajęcia z języków obcych (angielski, niemiecki) finansowane przez pracodawcę

  • pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, pakiet sportowy)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Develey Polska Sp. z o.o.

Międzynarodowa firma z branży FMCG, jeden z najbardziej liczących się producentów musztard i sosów zimnych w Polsce i w Europie.

Przewiń do profilu firmy