Oferta pracy

Asystent/-ka w dziale Zakupów

Lisek.app

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu handlowego w codziennej pracy

  • Aktualizowanie bazy danych

  • Nadzorowanie poprawności danych w systemie

  • Przygotowywanie raportów i zestawień

  • Weryfikacja spójności informacji w aplikacji

Nasze wymagania

  • Dobrze znasz MS Office, w szczególności Excel

  • Cechuje Cię dokładność, skrupulatność

  • Nie obawiasz się dynamicznego środowiska

  • Szybko się uczysz

  • Jesteś osobą komunikatywną i chcesz pracować w zespole

  • Chcesz się rozwijać

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • Bezpłatny pakiet medyczny w Medicover

  • Możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole

  • Możliwość kontynuowania pracy na umowie o pracę po zakończeniu stażu

  • Pracę w nowoczesnym biurze na warszawskim Mokotowie (tryb stacjonarny lub hybrydowy)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Dobrą atmosferę i partnerskie relacje

  • Owoce, warzywa, soki i lody w firmowej kuchni

  • Imprezy integracyjne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • lody

Lisek.app

LISEK.APP – startup na rynku q-commerce, który rewolucjonizuje dostawę zakupów - skracając czas dostawy do 10 minut w oparciu o sieć własnych darkstores.

W związku z szybkim rozwoje obszaru handlowego poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent/-ka w dziale Zakupów.

Przewiń do profilu firmy