Asystent/-ka w Dziale Zarządzania Kosztami

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 23.05.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 22.06.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce;
    • Pakiet dodatków pozapłacowych: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie - na preferencyjnych warunkach;
    • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego po okresie próbnym;
    • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia;
    • Owocowe piątki;
    • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie min. średnie - mile widziane wyższe lub osoby w trakcie studiów zaocznych;
    • Preferowane doświadczenie w obsłudze Klienta;
    • Praktyczna umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych;
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - jako atut;
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
    • Sumienność, pracowitość, cierpliwość, asertywność, otwartość.
    Zakres obowiązków:
    • Rejestracja usług w systemie;
    • Kontakt telefoniczny i mailowy z placówkami partnerskimi;
    • Weryfikacja poprawności danych na fakturach wystawianych przez partnerów medycznych; odpowiedzialność za ustalanie korekt;
    • Inne zadania zlecone przez przełożonego.