Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka w kancelarii

Kocur i Wspólnicy Sp.k.O firmie

  • Wspólna 35, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Kocur i Wspólnicy Sp.k.

Wspólna 35

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie funkcjonowania biura kancelarii

  • organizacja spotkań i prowadzenie terminarza kancelarii

  • koordynowanie obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przebiegu informacji w kancelarii

  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

  • formatowanie i edycja dokumentów

  • bieżące wsparcie prawników w ich pracy

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel – warunek konieczny)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

  • dobra organizacja pracy oraz dynamizm w działaniu

  • doświadczenie w wykonywaniu podobnych obowiązków będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • wyzwania intelektualne

  • możliwość rozwoju w renomowanej firmie prawniczej przy odpowiedzialnych zadaniach

Kancelaria Kocur i Wspólnicy jest kancelarią prawną specjalizującą się w arbitrażu i sporach sądowych. Posiadamy również bogate doświadczenie w upadłościach i restrukturyzacjach oraz w doradztwie korporacyjnym. Świadczymy najwyższej jakości usługi prawne łącząc gruntowną znajomość polskiego prawa z dbałością o szczegóły oraz biznesowym podejściem. Uznane światowe rankingi firm prawniczych, Chambers Europe i Legal 500, rokrocznie wyróżniają naszą Kancelarię w dziedzinie rozwiązywania sporów. Stanowimy ambitny, energiczny, świetnie zgrany zespół.

Przewiń do profilu firmy