Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka w Oddziale mLeasing

  • Katowice, śląskie
  • Asystent
  • 06.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od nas dostaniesz:

    Kartę
    sportową
     Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny
    czas pracy

    Prywatną opiekę medyczną Dostęp
    do kursów
    LinkedIn Learning
     Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
    miejsce pracy: Katowice, nr referencyjny: ASZ/090/0619

    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo (około 18 miesięcy)

    Główne zadania:

    • wsparcie administracyjne doradców handlowych
    • pomoc w prowadzeniu korespondencji handlowej wewnętrznej i zewnętrznej
    • koordynacja pracy rejestratora zewnętrznego
    • prowadzenie ewidencji kart pojazdów
    • obsługa systemów informatycznych w zakresie wprowadzania i edycji danych
    • nadzór nad obiegiem dokumentacji, odpowiednia ewidencja dokumentów oraz utrzymywanie porządku w dokumentacji

    Dobrze, jeśli posiadasz:

    • wykształcenie w trakcie studiów, preferowane ekonomiczne, biznesowe, etc. lub po studiach licencjackich
    • doświadczenie zawodowe związane ze wsparciem sprzedaży lub czynnościami back office/asystenckimi
    • praktyczną znajomość MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych
    • komunikatywną znajomość języka angielskiego
    • umiejętność pracy w zespole, pracy z dużą ilością dokumentów, wysoką komunikatywność, dobrą organizacja pracy, sumienność i dokładność
    U nas znajdziesz coś dla siebie!
    Chcesz więcej?

    mBank ostrzega:
    Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!