Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent(ka) w Zespole Audytu

Grant ThorntonO firmie

  • Francuska 34, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Grant Thornton

Francuska 34

Katowice

Twój zakres obowiązków

Pracując jako Asystent, będziesz uczestniczył(a) w projektach audytorskich, współpracując z zespołem oraz z klientem. Doświadczenie w audycie otworzy przed Tobą szerokie możliwości rozwoju w świecie finansów.

Jeśli masz wiedzę finansowo-rachunkową, jesteś spostrzegawczy(-a) i lubisz zagadki, a do tego praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność – nasz zespół będzie idealnym miejscem dla Ciebie.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)

  • status studenta studiów zaocznych lub absolwent kierunków ekonomicznych

  • znajomość zagadnień związanych z rachunkowością

  • dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność, zaangażowanie i komunikatywność - praca w zespole i z klientem

Mile widziane

  • doświadczenie w audycie

  • doświadczenie bądź praktyka w biurze rachunkowym lub w dziale księgowym

To oferujemy

  • umowa o pracę wraz z pakietem benefitów (m.in. Multisport, bony zakupowe, prywatna opieka medyczna)

  • praca przy różnorodnych projektach dla klientów o rozpoznawalnych markach

  • wsparcie od osób z większym doświadczeniem (chętnie dzielimy się wiedzą)

  • gwarantowana premia za nadgodziny, bez konieczności akceptacji przełożonego

  • bezpieczne i elastyczne warunki pracy - możliwość pracy w systemie home office lub w biurze przy zachowaniu środków ostrożności i uwzględnieniu aktualnej sytuacji epidemicznej

  • przyjazna atmosfera pracy

  • komfortowe warunki podczas podróży służbowych (nocleg w pokojach 1-osobowych, podróż 1. klasą, podwyższona dieta)

  • wsparcie w zdobywaniu uprawnień biegłego rewidenta (finansowanie egzaminów, dodatkowy urlop szkoleniowy)

  • udział w szkoleniach wewnętrznych (np. dobra organizacja czasu pracy, komunikacja z klientem, jak pokonać stres)

  • rozwój kompetencji zawodowych, w tym program szkoleniowy Akademia Grant Thornton

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne