Logo Pracuj.pl

Asystent/ka w Zespole Audytu

Grant ThorntonO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Pracując jako Asystent, będziesz uczestniczył(a) w projektach audytorskich, współpracując z zespołem oraz z klientem. Doświadczenie w audycie otworzy przed Tobą szerokie możliwości rozwoju w świecie finansów.

Jeśli masz wiedzę finansowo-rachunkową, jesteś spostrzegawczy(-a) i lubisz zagadki, a do tego praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność – nasz zespół będzie idealnym miejscem dla Ciebie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, ekonomiczne
  • około roczne doświadczenie w audycie finansowym
  • chęć do pracy w zespole
  • otwartość na wyjazdy do klientów
  • spostrzegawczość i umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w MS Excel
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (B1)

To oferujemy

  • umowa o pracę wraz z pakietem benefitów (m.in. Multisport, bilety do kina, Medicover)
  • praca przy różnorodnych projektach dla klientów o rozpoznawalnych markach
  • wsparcie od osób z większym doświadczeniem (chętnie dzielimy się wiedzą)
  • gwarantowana premię za nadgodziny, bez konieczności akceptacji przełożonego
  • praca w systemie home office
  • komfortowe warunki podczas podróży służbowych (nocleg w pokojach 1-osobowych, podróż 1. klasą, podwyższona dieta)
  • wsparcie w zdobywaniu uprawnień biegłego rewidenta (finansowanie egzaminów, dodatkowy urlop szkoleniowy)
  • udział w szkoleniach wewnętrznych (np. dobra organizacja czasu pracy, komunikacja z klientem, jak pokonać stres)
  • rozwój kompetencji zawodowych, w tym program szkoleniowy Akademia Grant Thornton

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy polską firmą audytorsko-doradczą, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy w Polsce od 28 lat. Posiadamy 700-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach.

Asystent/ka w Zespole Audytu, Szczecin