Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka w Zespole Audytu

ABES AUDIT Sp. z o.o.

2 8005 800 brutto / mies.
  • Józefa Bema 60, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna

Józefa Bema 60

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • będziesz mógł rozwijać kompetencje i zdobywać wiedzę merytoryczną w gronie doświadczonych biegłych rewidentów, doradców inwestycyjnych, ekspertów i maklerów papierów wartościowych,

  • będziesz brał udział w pracy zespołu realizującego projekty z zakresu badań i przeglądów sprawozdań finansowych oraz innych usług audytorskich,

  • będziesz mógł uczestniczyć w sporządzaniu dokumentacji z czynności rewizji finansowej,

  • będziesz miał możliwość zapoznać się ze sporządzaniem opinii sądowych z zakresu finansów i księgowości,

  • będziesz mógł uczestniczyć w przygotowywaniu umów, ofert i kalkulacji,

  • będziesz miał możliwość poznać funkcjonowanie przedsiębiorstw z różnych branż.

Nasze wymagania

  • jesteś studentką/studentem studiów zaocznych, 4/5 rok studiów magisterskich lub ukończyłaś/eś studia wyższe o profilu ekonomicznym (preferowane rachunkowość, finanse lub pokrewne),

  • posiadasz co najmniej 6-miesięczne doświadczenie w formie praktyki/stażu w audycie finansowym lub w księgowości na stanowisko Asystenta,

  • posiadasz minimum 1 rok doświadczenia w audycie lub na samodzielnym stanowisku księgowym na stanowisko Starszej Asystentki,

  • posiadasz zdolność analitycznego myślenia i potrafisz wyciągać logiczne wnioski,

  • jesteś dokładna/y i skrupulatna/y w wykonywaniu zadań,

  • masz poczucie obowiązku, konsekwencja w działaniu,

  • dobrze posługujesz się pakietem MS Office, w szczególności Excelem,

  • posiadasz umiejętność dobrej organizacji pracy z klientem i zespołem,

  • planujesz rozwijać się w kierunku sprawozdawczości, rachunkowości i finansów,

  • jesteś komunikatywna/y i łatwo nawiązujesz kontakty, dobrze czujesz się w zespole.

Mile widziane

  • atutem będzie rozpoczęte postępowanie kwalifikacyjne na Biegłego Rewidenta.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w zespole doświadczonych biegłych rewidentów, doradców inwestycyjnych, maklerów papierów wartościowych oraz wykładowców akademickich,

  • możliwość uczestniczenia w badaniach w oparciu o nowatorski program do badania, opracowany przez Spółkę,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, w tym uprawnień Biegłego Rewidenta,

  • możliwość odbycia szkoleń doskonalących umiejętności zawodowe,

  • jasną ścieżkę kariery i możliwości awansu,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wiedzy, zaangażowania i efektywności.

  • udział w pracy zespołu, w którym uśmiech często gości na twarzach, a wyzwań i trudności nie zamiata się pod dywan,

  • oferujemy pracę na pełny etat, na okres próbny umowa zlecenia, a następnie umowa o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

ABES AUDIT Sp. z o.o., firma audytorska nr 3951, cieszy się opinią innowacyjnego i solidnego audytora na rynku podmiotów zajmujących się badaniami i przeglądami sprawozdań finansowych oraz innych usług atestacyjnych.

ABES AUDIT Sp. z o.o. była inicjatorem i uczestnikiem zespołu ekspertów, który przetłumaczył na rynek polski trzech przewodników, w tym Przewodnika stosowania Międzynarodowych Standardów Rewizji Finansowej w badaniu małych i średnich jednostek.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Asystentka biegłego rewidenta będzie uczestniczyć w realizacji projektów audytorskich prowadzonych przez naszą Spółkę, w zakresie przeglądów, badań sprawozdań finansowych, due dilligence, wycenie spółek oraz sporządzaniu opinii sądowych.