Asystent/ka w Zespole Finansów

Creamfinance Poland Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Bukowińska 22B

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur sprzedażowych/zakupowych

  • Wprowadzanie pozostałych dokumentów księgowych

  • Księgowanie i przygotowywanie dokumentacji do rozliczenia podróży służbowych

  • Zajmowanie się prawidłowym obiegiem dokumentów oraz ich archiwizacją

  • Prowadzenie ewidencji płatności oraz ich monitorowanie

  • Wystawianie faktur sprzedażowych

  • Rozliczanie wyciągów bankowych oraz ujmowanie raportów kasowych

  • Czynny udział w audytach i kontrolach przeprowadzanych w spółce

  • Wsparcie w bieżących sprawach księgowych

  • Udział w projektach

  • Księgowanie list płac

Nasze wymagania

  • Dokładność i dbałość o szczegóły

  • Otwartość – jesteśmy 6 osobowym zespołem, który lubi ze sobą współpracować!

  • Ciekawość – chcemy Cię wszystkiego nauczyć

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Do zespołu księgowości w Creamfinance szukamy osoby chcącej zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe. Jesteś studentem finansów, rachunkowości lub pokrewnych? Chcesz rozpocząć karierę w zespole otwartym na naukę i chętnym do przekazywania swojej wiedzy?

Pracujemy standardowo 8 godzin, przychodzimy do pracy 8:00 – 10:00. Potrzebujemy min. 30 godzin Twojego czasu tygodniowo. Nastawiamy się na długotrwałą współpracę!

Przewiń do profilu firmy