Logo Pracuj.pl

Asystent/ka w zespole finansowym

BNP Paribas Real Estate Poland sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca hybrydowa

BNP Paribas Real Estate Poland sp. z o.o.

Grzybowska 78

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Współuczestniczenie w bieżących pracach zespołu
  • Wsparcie działu w zadaniach administracyjnych
  • Weryfikacja i dekretacja faktur, wprowadzanie wyciągów bankowych
  • Weryfikacja kompletności i archiwizacja dokumentów
  • Tworzenie i wysyłka dokumentacji

Nasze wymagania

  • Jesteś dokładny/a, systematyczny/a i lubisz pracę z liczbami
  • Z chęcią angażujesz się w powierzane Ci zadania i potrafisz pracować zespołowo
  • Znasz bardzo dobrze pakiet MS Office, szczególnie MS Excel
  • Jesteś dyspozycyjna/y minimum 30 godzin w tygodniu
  • Uczenie się nowych rzeczy sprawia Ci satysfakcję
  • Znasz dobrze język angielski (min. B2)

To oferujemy

  • Płatną współpracę w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i poznania specyfiki pracy w branży nieruchomości komercyjnych
  • Dogodną lokalizację pracy w centrum Warszawy
  • Możliwości nauki i rozwoju w strukturach firmy
  • Możliwość wykupienia karty Multisport na preferencyjnych warunkach

BNP Paribas Real Estate jest wiodącą międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości, która dostarcza klientom rozwiązania i usługi doradcze w zakresie zarządzania nieruchomościami, wynajmu powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych, sprzedaży oraz zakupu nieruchomości komercyjnych, a także ich wycen. Firma jest obecna w 38 krajach. Działa poprzez sieć ponad 180 biur i zatrudnia ponad 5100 pracowników. BNP Paribas Real Estate jest częścią Grupy BNP Paribas

Asystent/ka w zespole finansowym, Grzybowska 78, Wola, Warszawa