Asystent/ka w zespole finansowym

BNP Paribas Real Estate Poland sp. z o.o.

  • Grzybowska 78, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca hybrydowa

Grzybowska 78

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współuczestniczenie w bieżących pracach zespołu

  • Wsparcie działu w zadaniach administracyjnych

  • Weryfikacja i dekretacja faktur, wprowadzanie wyciągów bankowych

  • Weryfikacja kompletności i archiwizacja dokumentów

  • Tworzenie i wysyłka dokumentacji

Nasze wymagania

  • Jesteś dokładny/a, systematyczny/a i lubisz pracę z liczbami

  • Z chęcią angażujesz się w powierzane Ci zadania i potrafisz pracować zespołowo

  • Znasz bardzo dobrze pakiet MS Office, szczególnie MS Excel

  • Jesteś dyspozycyjna/y minimum 30 godzin w tygodniu

  • Uczenie się nowych rzeczy sprawia Ci satysfakcję

  • Znasz dobrze język angielski (min. B2)

To oferujemy

  • Płatną współpracę w oparciu o umowę zlecenie

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i poznania specyfiki pracy w branży nieruchomości komercyjnych

  • Dogodną lokalizację pracy w centrum Warszawy

  • Możliwości nauki i rozwoju w strukturach firmy

  • Możliwość wykupienia karty Multisport na preferencyjnych warunkach

BNP Paribas Real Estate jest wiodącą międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości, która dostarcza klientom rozwiązania i usługi doradcze w zakresie zarządzania nieruchomościami, wynajmu powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych, sprzedaży oraz zakupu nieruchomości komercyjnych, a także ich wycen. Firma jest obecna w 38 krajach. Działa poprzez sieć ponad 180 biur i zatrudnia ponad 5100 pracowników. BNP Paribas Real Estate jest częścią Grupy BNP Paribas

Przewiń do profilu firmy