Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka w Zespole HR

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • codzienne wsparcie w działaniach zespołu w licznych projektach z obszaru HR,
    • obsługa wewnętrznych aplikacji informatycznych wspierających procesy HR,
    • udział w działaniach employer brandingowych,
    • udział w procesie wdrożenia nowych pracowników,
    • sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby zespołu,
    • wsparcie administracyjne biura.

    Oferujemy:

    • dużo różnorodnej pracy w ambitnym zespole,
    • wiele kreatywnych zadań,
    • interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • możliwość poznania różnych obszarów HRu,
    • umowę zlecenie

    Oczekujemy:

    • chęci rozwoju w obszarze HR,
    • podstawowej znajomości prawa pracy,
    • bardzo dobrej znajomości MS Office, w szczególności Excel,
    • umiejętność budowania partnerskich relacji,
    • sumienności, komunikatywności, determinacji w dążeniu do zamierzonych celów,
    • dużej dokładności w realizacji zadań i umiejętności analitycznych,
    • wysokiej kultury osobistej,
    • praca w obszarze HR w dużej organizacji będzie dodatkowym atutem,
    • mile widziana znajomość programu Visio.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)."