Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następującą klauzulę: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez NOVASCON PHARMACEUTICALS sp. z o.o., Al. Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa, moich danych osobowych w celu realizacji tego procesu rekrutacyjnego oraz innych procesów rekrutacyjnych realizowanych w przyszłości przez NOVASCON PHARMACEUTICALS sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany, iż: - administratorem moich danych osobowych zebranych na podstawie niniejszej zgody jest NOVASCON PHARMACEUTICALS sp. z o.o., Al. Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa, - mam prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia”.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.

Asystent/ka w Zespole Marketingu

Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.O firmie

aleja Jana Pawła II 80

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Jeśli studiujesz na kierunkach związanych z marketingiem i chcesz zdobyć doświadczenie praktyczne w marketingu; do tego jesteś osobą dynamiczną, dobrze zorganizowaną, komunikatywną i lubisz analizować dane, mamy dla Ciebie ciekawe wyzwania.

  • Współpracując z nami będziesz aktywnie wspierać zespół w realizacji procesów marketingowych przebiegających w organizacji, między innymi poprzez dokonywanie analiz danych, udział w pisaniu tekstów marketingowych. Będziesz organizować i nadzorować proces wysyłki materiałów promocyjnych. Będziesz współpracować z ludźmi z marketingu i sprzedaży, ucząc się od nich, na czym polega biznes, w którym działamy.

Nasze wymagania

  • zainteresowanie marketingiem,

  • umiejętność analizy danych,

  • umiejętność obsługi MS Office (Excel, Word, Outlook),

  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,

  • dokładność, sumienność i umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie,

  • mile widziana znajomość branży farmaceutycznej.

To oferujemy

  • pracę z rozpoznawalnymi produktami wysokiej jakości,

  • możliwość szybkiego rozwoju,

  • pracę w dynamicznym środowisku,

  • elastyczne godziny pracy: 8:00/9:00 do 16:00/17:00,

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym (praca zdalna, biuro)

  • biuro zlokalizowane w dogodnej lokalizacji,

  • pracę w kameralnej, przyjaznej atmosferze,

  • opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe o szerokich zakresach.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Firma specjalizuje się w opracowywaniu i wprowadzaniu na rynek nowatorskich suplementów diety, dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego oraz wyrobów medycznych. W jej ofercie znajduje się blisko 40 innowacyjnych produktów o szerokim zakresie zastosowania. Najbardziej znane marki spółki to Detramax, Insulan, Polomag, Ceviforte, Tonaxinum, Thonsilan, Lactinea.

Przewiń do profilu firmy