Oferta pracy

Asystent/ka w Zespole Procesowania Umów

BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o.

Grzybowska 78

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Skanowanie i archiwizaca dokumentacji, przygotowywanie korespondencji do wysyłki,

  • Wprowadzanie danych do odpowiednich systemów,

  • Kompletowanie dokumentacji umożliwiającej uruchomienie transakcji, sprawdzanie poprawności dokumentacji,

  • Kompletowanie i weryfikacja dokumentacji potrzebnej do rejestracji pojazdów oraz obsługę bieżących dodatkowych czynności związanych z rejestracją pojazdów

  • Ścisła współpraca z bankowymi Doradcami Klienta,

  • Wsparcie Specjalistów leasingowych w kontaktach z Klientami i Dostawcami,

  • Wsparcie merytoryczne dla bankowych Doradców Klienta,

  • Aktywne wsparcie w poprawie efektywności procesów oraz narzędzi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie - w trakcie studiów (preferowane kierunki – finanse i rachunkowość, ekonomia, administracja).

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność.

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych.

  • Dostępność od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

  • Komunikatywność.

To oferujemy

  • szansę pracy w rozpoznawalnej firmie finansowej, która jest częścią międzynarodowej Grupy BNP Paribas

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • realny rozwój i możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych

  • przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną

  • zajęcia językowe

  • kartę sportową Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

  • AskHenry