Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka w Zespole Wsparcia

Insoft Consulting Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń telefonicznych (przyjmowanie i przełączanie rozmów)

  • Obsługa poczty elektronicznej

  • Nadzór nad obiegiem informacji w Zespole

  • Ewidencja i koordynacja zgłoszeń

  • Ścisła współpraca z członkami Zespołu Wsparcia

  • Współpraca z pozostałymi zespołami

Nasze wymagania

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

  • Umiejętność priorytetyzacji zadań

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Dokładność, sumienność i obowiązkowość

  • Kreatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia

  • Zaangażowanie i chęć rozwoju

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz aplikacji Excel i Word

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych

Mile widziane

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Znajomość podstawowych zagadnień związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstw

To oferujemy

  • szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe,

  • możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności zawodowych,

  • szansę wdrożenia własnych pomysłów,

  • umowę o pracę,

  • miłą atmosferę pracy w zespole,

  • pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe,

  • kartę Multisport,

  • pracę w centrum dzielnicy Gdynia – Wzgórze Świętego Maksymiliana, jedynie 5 min. od stacji SKM.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne