Oferta pracy

Asystent/ka

Coders Lab - Szkoła ITO firmie

Coders Lab - Szkoła IT

Prosta 51

Warszawa

Jesteśmy nowoczesną szkołą IT, umożliwiającą szybką zmianę zawodu oraz efektywne poszerzanie kompetencji cyfrowych. Skupiamy się na przekazywaniu praktycznych umiejętności przydatnych dla przyszłych pracodawców. Organizujemy zarówno intensywne kursy programowania webowego (m.in. JavaScript, Python, PHP, C#, Java,) jak i kursy zawodowe UX Digital czy Tester. Działamy na terenie Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia i Poznania. Jesteśmy partnerem Pracuj.pl.

Prowadzimy także fundację Możesz ITy, która pomaga wychowankom domów dziecka zbudować samodzielną przyszłość i znaleźć pracę w branży IT.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Asystent/ka

Oczekiwania:

  • potrafisz efektywnie organizować swój czas pracy i analizować zadania pod względem priorytetów
  • potrafisz redagować pisma, dokumenty, zlecone raporty i prezentacje
  • jesteś osobą otwartą na wyzwania, elastyczną i szukającą rozwiązań
  • posiadasz wykształcenie wyższe (mile widziane studia biznesowe, dziennikarskie) lub jesteś na ostatnim roku studiów (wymagana dyspozycyjność minimum na pół etatu)
  • bezpośredniość i swoboda w komunikacji

Co należałoby do Twoich obowiązków:

  • wspieranie Prezesa w codziennych zadaniach biznesowych, organizacyjnych i reprezentacyjnych
  • organizacja spotkań biznesowych, obsługa poczty mailowej
  • przygotowywanie raportów, pism i prezentacji
  • analiza zleconych zadań, szukanie rozwiązań i doradztwo
  • realizacja innych zadań zleconych przez przełożonego

Co oferujemy?

  • możliwość rozwoju i poznania środowiska biznesowego
  • odpowiedzialne zadania
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport
  • pracę w nowoczesnym biurze przy Rondzie Daszyńskiego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy