Oferta pracy

Asystent/ka

Centralny Ośrodek Informatyki O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Cyfryzacja jest strategicznym zadaniem państwa. Jej sensowny rozwój jest możliwy tylko wtedy, gdy państwo ma po swojej stronie kompetencje cyfrowe, odpowiedni zespół ekspertów oraz spójną strategię. My jesteśmy częścią tego zaplecza.

Centralny Ośrodek informatyki to centrum kompetencji, software house i instytucja publiczna w jednym. Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem specjalistów cyfrowych. Mamy ekspertów IT, projektujemy usługi i doświadczenie użytkownika, szkolimy, prowadzimy komunikację społeczną, zarządzamy projektami i zamówieniami publicznymi. Dzięki temu możemy realizować kluczowe w państwie projekty cyfrowe od A do Z.
Asystent/ka

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację działań i prowadzenie spraw związanych z organizacją pracy Pionu.

Zakres obowiązków

  • Sporządzanie protokołów, notatek służbowych, zestawień i innych dokumentów w zakresie ustalonym przez Dyrektora Pionu,
  • Prowadzenie spraw związanych z organizacją pracy Pionu,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji,
  • Prowadzenie comiesięcznych rozliczeń w Pionie,
  • Przygotowywanie dokumentów oraz organizacja procesu niezbędnego do realizacji zakupów publicznych,
  • Udzielanie instruktażu pracownikom w zakresie wykonywania czynności kancelaryjnych,
  • Organizacja spotkań Dyrektora Pionu,
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego wynikających z potrzeb Pionu - w ramach posiadanych kwalifikacji.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel, PowerPoint, Word),
  • Doświadczenie w obsłudze systemu do elektronicznego obiegu dokumentacji,
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność za realizowane zadania,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy,
  • Terminowość, rzetelność, wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na  podstawie umowy o pracę,
  • Dostęp do najnowszych technologii,
  • Pracę nad aplikacjami, usługami i produktami, które mają wpływ na miliony użytkowników,
  • Dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie,
  • Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą.

Wyślij swoje CV za pomocą przycisku

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne