Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka

Neinver Polska Sp. z o.o.O firmie

Neinver Polska Sp. z o.o.

Żelazna 28/30

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie korespondencją, obieg i archiwizacja dokumentów

  • Wsparcie administracyjne

  • Organizowanie, planowanie oraz rozliczanie podróży służbowych

  • Organizacja spotkań

  • Wykonywanie innych czynności administracyjnych

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie na stanowisku asystenckim,

  • Dajesz radę z pakietem Microsoft Office, a nie on daje sobie radę z Tobą

  • Prezentujesz wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i kultury osobistej

  • Jesteś w stanie pokazać doskonałą organizację pracy, samodzielność

  • Jesteś w stanie dogadać się po angielsku na tematy związane z pracą

  • Lubisz pracę w zespole

  • Masz dość pracy, w której zaangażowanie pracownika mierzy się liczbą przepracowanych nadgodzin

To oferujemy

Oferujemy stanowisko, na którym można poznać kuchnię działania branży nieruchomości komercyjnych i stać się ekspertem w tej branży.

Pakiet wynagrodzenia obejmuje oprócz pensji premię roczną (zależną od wyników firmy i osobistych), naukę języka obcego, szkolenia, program kafeteryjny.

Firma Neinver – największy operator centrów outletowych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy