Oferta pracy
ref. HAITONG/POL/ASSISTANT/RECEPTIONIST
Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka

Haitong Bank, S.A., Spółka Akcyjna, Oddział w Polsce

Złota 59

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Zespołu Zarządzającego Oddziałem;

  • Obowiązki związane z recepcją biura;

  • Przyjmowanie gości i klientów, koordynacja spotkań, nadzór nad salami konferencyjnymi;

  • Koordynacja obiegu dokumentów przychodzących i wychodzących z Oddziału;

  • Zarządzanie informacjami telefonicznymi;

  • Zarządzanie korespondencją i kalendarzami;

  • Umawianie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych;

  • Organizowanie spotkań i podróży służbowych;

  • Wykonywanie innych czynności asystenckich (skanowanie, kserowanie, bindowanie);

  • Wsparcie administracyjne poszczególnych działów.

Nasze wymagania

  • Student/ka (ostatni rok studiów) lub absolwent/ka studiów wyższych;

  • Zaawansowany angielski (w mowie i piśmie);

  • Biegły polski (w mowie i piśmie);

  • Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych;

  • Zdolności organizacyjne i podzielność uwagi;

  • Zdolności interpersonalne i umiejętność współpracy;

  • Odpowiedzialność, kultura osobista.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;

  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta multi sport).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

HAITONG BANK to bank międzynarodowy, który Polsce świadczy usługi bankowości inwestycyjnej, takie jak DCM, ECM, M&A, brokerage, corporate finance i rozwiązania project finance. Jako zespół ponad 50 doświadczonych lokalnych specjalistów łączymy wiedzę o polskim rynku z globalnym doświadczeniem grupy bankowej, dostarczając naszym klientom innowacyjnych rozwiązań i stanowiąc efektywne wsparcie w osiąganiu ich celów.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Odpowiemy tylko wybranym kandydatom.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim z odpowiednim numerem referencyjnym za pomocą przycisku aplikowania