Asystent/ka

Nestlé Polska S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Domaniewska 32

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w dziale NHS zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Wsparcie terenowych sił sprzedaży w zakresie administracyjnym dotyczącym: wysyłek produktów, procesowania dokumentacji, procesowania udziału pracowników środowiska medycznego w kongresach medycznych

  • Organizacja spotkań biznesowych oraz imprez okolicznościowych

  • Organizacja i rozliczanie podróży służbowych

  • Rozliczanie faktur od dostawców

  • Bieżąca współpraca z dostawcami usług

  • Zakup i gospodarowanie materiałami biurowymi

  • Bieżące wsparcie pracowników zespołu NHSc w codziennych zadaniach

  • Tworzenie w systemie SAP zapotrzebowania zakupu (Purchase Requisition) na potrzeby Dywizji NHSc

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe (preferowany kierunek: ekonomia, zarządzanie, administracja)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Dokładność i dobra organizacja pracy własnej

  • Punktualność i wysoka kultura osobista

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

  • Pozytywne podejście i dobra energia

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Konkurencyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, Fundusz Emerytalny, program kafeteryjny w ramach Funduszu Socjalnego, Karta Multisport, 50% dofinansowania do posiłków w firmowej kantynie,

  • Możliwość budowania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie z branży FMCG o najwyższych standardach pracy,

  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań w dynamicznym środowisku,

  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości,

  • Stworzenie ścieżki rozwoju kariery dopasowanej do aspiracji i możliwości wewnątrz firmy,

  • Elastyczne godziny pracy oraz home office do 3 razy w tygodniu,

  • Nowoczesne biuro na Mokotowie (ok. 15 minut od stacji Metro Wilanowska),

  • Dostęp do aplikacji ułatwiającej znalezienie i rezerwację wolnych miejsc na parkingu firmowym.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

Nestlé Health Science

Nestlé Health Science ma siedzibę główną w Szwajcarii i zatrudnia ponad 5000 osób na całym świecie. Obecnie produkujemy ponad miliard odżywczych rozwiązań zdrowotnych dla klientów, pacjentów i ich dostawców usług medycznych. Zajmujemy się również dystrybucją wiodących w branży witamin, minerałów i suplementów (VMS) zarówno w kanałach medycznych, jak i konsumenckich, co sprawia, że Nestlé Health Science ma wyjątkową pozycję, aby zaspokoić najbardziej wymagające problemy zdrowotne w dzisiejszych czasach.

Grupa Nestlé jest największą na świecie firmą produkującą żywność i napoje z 91,4 miliardami franków szwajcarskich ze sprzedaży w 2018 roku. Jest obecna w 190 krajach na całym świecie, posiada 413 fabryk, a jej 308 000 pracowników jest zaangażowanych w realizację celu Nestlé, jakim jest podnoszenie jakości życia i przyczynianie się do zdrowszej przyszłości. Nestlé oferuje szerokie portfolio produktów i usług dla ludzi i ich zwierząt domowych przez całe życie. Ponad 2000 marek obejmuje zarówno globalne ikony, takie jak Nescafé czy Nespresso, jak i lokalne ulubione. Wyniki firmy są napędzane przez strategię Odżywiania, Zdrowia i Witalności.

Przewiń do profilu firmy