Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka wsparcia IT

AllWare Jacek Wierzejski

3 5004 500 brutto / mies.

Wawrzyńca Surowieckiego 12

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczne przyjmowanie zgłoszeń, a następnie wprowadzanie ich do systemu,

  • udzielanie pomocy zdalnej lub na miejscu u klienta, w zakresie obsługi systemów informatycznych i naprawy komputerów,

  • konfiguracja programów pocztowych w komputerach oraz telefonach,

  • przygotowywanie do pracy nowych komputerów wraz z migracją danych,

  • dostarczanie do naszych klientów sprzętu komputerowego i jego montaż na miejscu,

  • odbieranie i nadawanie przesyłek kurierskich ze sprzętem komputerowym,

  • podstawowa konfiguracja urządzeń sieciowych,

  • zarządzanie uprawnieniami użytkowników,

  • prowadzenie dokumentacji technicznej,

  • bieżące raportowanie realizowanych prac w systemie zgłoszeń.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane ukończone technikum informatyczne,

  • bardzo dobra znajomość działania komputerów i umiejętność ich diagnostyki,

  • bardzo dobra znajomość aplikacji biurowych,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu, chęć rozwoju zawodowego,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • doskonała znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,

  • wyraźna dykcja oraz wysoka kultura osobista, ze względu na prowadzenie regularnych rozmów z klientami.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość programów magazynowo - księgowych (Comarch, Symfonia, Wapro, Insert, Dynamics Navision),

  • znajomość panelu administracyjnego Microsoft 365,

  • znajomość rozwiązań sieciowych Mikrotik,

  • doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym w godz. 08:00-16:00, 09:00-17:00, 10:00-18:00,

  • umowę o pracę,

  • uczestnictwo we wdrażaniu nowoczesnych technologii informatycznych,

  • możliwość poszerzenia własnych kompetencji, rozwoju zawodowego w wybranym kierunku informatycznym. Jako firma zajmująca się szerokim spektrum rozwiązań informatycznych, umożliwiamy naszym pracownikom ze stanowiska Młodszego Specjalisty ds. IT rozwój w wybranym przez siebie kierunku specjalistycznym, takim jak: administracja sieciami i serwerami, wdrażanie systemów ERP czy bardziej zaawansowany Service Desk,

  • w zależności od zaprezentowanych podczas procesu rekrutacji kompetencji, oferujemy miesięczne wynagrodzenie brutto w przedziale 3.500 – 4.500 zł na czas trzymiesięcznego okresu próbnego,

  • po okresie próbnym pakiet opieki medycznej w Medicover.

  • W ramach rozwoju i awansu na wyższe stanowisko, możliwość ukierunkowania swojej kariery w stronę administracji serwerami, administrację sieciami komputerowymi, wdrożeniama systemów ERP lub dalsze powiększanie kompetencji w zakresie Service Desk

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

O nas

Firma ALLWARE Jacek Wierzejski od 2005 roku zapewnia przedsiębiorstwom profesjonalną obsługę informatyczną.

Nasze usługi informatyczne dostarczane są zarówno do firm posiadających klika lub kilkadziesiąt komputerów, jak również dla polskich oddziałów międzynarodowych korporacji.

Specjalizujemy się w zagadnieniach sieciowych, obsłudze serwerów oraz wsparciu użytkowników w codziennej obsłudze aplikacji biznesowych wielu różnych producentów.

W ramach naszej działalności nie zajmujemy się tworzeniem oprogramowania, tylko dostarczaniem i dostrajaniem gotowych rozwiązań. Także jeśli celem kandydata jest rozwój w dziedzinie programowania, to niestety w naszej firmie nie będzie możliwości realizacji tego celu.

Jeśli natomiast celem kandydata jest rozwijanie wiedzy w zakresie wsparcia użytkowników w codziennej ich pracy z systemami informatycznymi, zarówno poprzez rozwiązywanie ich bieżących problemów jak i pomagając optymalizować ich pracę poprzez dostarczanie im optymalnych rozwiązań informatycznych, to z nami te cele będzie mógł realizować każdego dnia.

Więcej informacji o naszej firmie pod adresem: www.allware.pl