Asystent/ka Wsparcia Sprzedaży

Dom Development S.A. O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Pełny etat
  • Asystent

Dom Development S.A.

Warszawa

Jesteśmy liderem na warszawskim rynku mieszkaniowym i jednym z największych i najdłużej działających deweloperów na polskim rynku.

Działamy głównie na rynku warszawskim, od 2011 roku jesteśmy obecni także we Wrocławiu, a od czerwca 2017 również w Trójmieście (dzięki przejęciu gdańskiej firmy Euro Styl).

W maju 2018 roku powołaliśmy spółkę Dom Construction Sp. z o.o., która jest generalnym wykonawcą wybranych inwestycji Grupy Dom Development.

Grupa Dom Development rozwija się dla naszych Klientów i Pracowników. Możesz i Ty wziąć udział w naszym sukcesie.

Asystent/ka Wsparcia SprzedażyNumer ref.: Nr ref.: DD_07/2020

Opis stanowiska:

  • Bieżący (mailowy i telefoniczny) kontakt z klientami
  • Obsługa Klientów w biurach terenowych oraz podczas targów i dni otwartych
  • Umawianie i koordynowanie planu wizyt klientów
  • Ogólna organizacja pracy biura sprzedaży

Wymagania:

  • Wyższego wykształcenia
  • Doświadczenie w obsłudze klienta, co najmniej rok
  • Dobrej dykcji i komunikatywności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Zaangażowania i odpowiedzialności
  • Dużej samodzielności w działaniu, energii, zapału do pracy

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość rynku nieruchomości
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznym środowisku i możliwości rozwoju zawodowego w wiodącej grupie deweloperskiej w Polsce
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna dla pracownika i członków rodziny, ubezpieczenie NNW, karta Multisport)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk
„Aplikuj” znajdujący się poniżej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy