Asystent/-ka wsparcia sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Afrykańska 16, Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Asystent
  • 22.08.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 21.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kup i Mieszkaj - oferuje usługi outsourcingowe dla firm deweloperskich. Zapewniamy pełen zakres obsługi marketingowej, sprzedażowej i posprzedażowej inwestycji mieszkaniowych z sektora PREMIUM.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • bieżący (mailowy i telefoniczny) kontakt z klientami,
    • umawianie i koordynowanie planu wizyt klientów,
    • udzielanie informacji o inwestycji,
    • kreowanie pozytywnego wizerunku dewelopera,
    • wsparcie Specjalisty ds. Sprzedaży w przygotowaniu dokumentów dot. transakcji sprzedaży,
    • budowanie oraz utrzymywanie wysokiego poziomu satysfakcji klientów,
    • prace administracyjne

    Wymagania:

    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • doświadczenie w obsłudze klienta,
    • wysoka kultura osobista,
    • zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
    • entuzjazm do pracy,
    • dokładność i sumienność,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
    • znajomość rynku nieruchomości będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • szkolenie praktyczne i teoretyczne z zakresu sprzedaży nieruchomości,
    • narzędzia niezbędne do pracy,
    • możliwość awansu
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.