Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Wydawcy

Wydawnictwo C.H.BECKO firmie

Wydawnictwo C.H.BECK

Bonifraterska 17

Warszawa

C.H.Beck jest twórcą Systemu Informacji Prawnej Legalis - nowoczesnego rozwiązania informatycznego, wspomagającego proces wykładni i stosowania prawa, co sprawia, że jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dla kancelarii prawnych, a także największych firm i urzędów na terenie całego kraju.

ASYSTENT/KA WYDAWCY

Twoje zadania:

  • pomoc w koordynowaniu i prowadzeniu projektów wydawniczych oraz redagowaniu tekstów
  • śledzenie bieżących zmian aktów prawnych i planowanych nowelizacji ustaw
  • sprawdzanie poprawności powoływanych przez autorów aktów prawnych, orzeczeń, glos i komentarzy
  • bieżące prace biurowo-organizacyjne

Nasze oczekiwania:

  • student/studentka I, II lub III roku prawa lub administracji (dzienne, wieczorowe lub zaoczne)
  • dyspozycyjność w dni robocze, min. 30 h tygodniowo
  • sumienność, dokładność, dociekliwość, spostrzegawczość i bardzo dobra organizacja pracy
  • obsługa komputera na poziomie średniozaawansowanym (Word, Excel)
  • mile widziana znajomość Systemów Informacji Prawnej (Legalis, Lex)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
  • elastyczny czas pracy
  • świetną atmosferę pracy i zgrany zespół
  • wsparcie merytoryczne i niezbędne narzędzia pracy
  • dostęp do produktów C.H.Beck na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie karnetu sportowego
  • świeże owoce w biurze
  • wyjścia integracyjne i eventy firmowe
  • dogodną lokalizację biura na Muranowie
Lokalizacja biura: Warszawa, ul. Bonifraterska 17
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Więcej informacji o nas znajdziesz na www.legalis.plwww.beck.pl

Ogłoszenie archiwalne