Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent/ka wydziału procedur administracyjnych

Enprom Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie zestawień zawierających dane ewidencyjne nieruchomości objętych realizowanymi inwestycjami

  • Kompletowanie i archiwizowanie dokumentów projektowych

  • Przygotowywanie korespondencji wychodzącej, w tym pism, wniosków do organów administracji państwowej m.in. o wydanie wypisów z rejestru gruntów, kopii map zasadniczych, aktów stanu cywilnego, danych z rejestru PESEL

  • Udział w procesie pozyskiwania wymaganych prawem decyzji administracyjnych, niezbędnych w ramach procesu inwestycyjnego

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

  • Kontakty z organami administracji państwowej, sądami

Nasze wymagania

  • Absolwent/ka lub student/ka kierunku prawo/administracja/gospodarka nieruchomościami

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Zdolność do analitycznego i logicznego myślenia

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne, systematyczność i konsekwencja w działaniu

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie

  • w przygotowaniu inwestycji elektroenergetycznych jak również znajomość prawa administracyjnego, prawa nieruchomości

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie

  • o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej, karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Osoba zatrudniona na stanowisku Asystent/ka działu procedur administracyjnych będzie wspierała dział w realizacji codziennych zadań związanych z procedurą formalnoprawną

w ramach realizacji procesu inwestycyjnego.