Ta oferta pracy jest nieaktualna od 442 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

asystent/-ka z j.niemieckim

  • Dolnośląskie, dolnośląskie
  • Asystent
  • 04.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

    Dla naszego Klienta, firmy z branży opakowaniowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Nr ref.: 39905
    Praca stała
    Lokalizacja: Dolnośląskie

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie tłumaczeń niemiecko-polskich i polsko-niemieckich
    • bieżące wsparcie przełożonych
    • organizacja spotkań, wyjazdów służbowych
    • prowadzenie kalendarzy grafików
    • przygotowywanie korespondencji biznesowej

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość j.niemieckiego
    • dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
    • umiejętność pracy pod presją czasu, pracy w zespole
    • łatwość nawiązywania kontaktów

    Oferta:

    • atrakcyjne warunki finansowe
    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)