Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DATA DRIVEN TOOLS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w: ul. Wojska Polskiego 9, 39-300 Mielec (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka z jęz. niemieckim

DATA DRIVEN TOOLS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

umowa zlecenie
3 5004 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 5004 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 20 sie 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy asystenta/ki ze znajomością języka niemieckiego i zainteresowaniami w branży marketingu internetowego do pracy w startupie.

Podział czasu pracy
20%

Praca administracyjna

40%

Obsługa Social Media

10%

Redagowanie tekstów

10%

Współpraca z programistami

10%

Edycja wideo

Nasze wymagania

  • Znasz niemiecki na poziomie przynajmniej B2?

  • Potrafisz samodzielnie myśleć?

  • Umiesz obsługiwać Social Media / Excel / PowerPoint / Word?

  • Potrafisz samodzielnie redagować teksty?

  • Lubisz pomagać w kwestiach organizacyjnych i biurowych?

  • Mieszkasz w Krakowie i jesteś dyspozycyjna przynajmniej 4h dziennie?

  • Umiesz lub chcesz nauczyć się edycji wideo?

  • Chcesz nauczyć się tworzyć kampanie marketingowe?

To oferujemy

  • wynagrodzenie między 3500 a 4500 brutto (na początek)

  • możliwość rozwoju kompetencji marketingowych (nauczymy Cię robić kampanie Facebook oraz Google Ads)

  • możliwość rozwoju kompetencji językowych (w biurze mówimy głównie po niemiecku i angielsku).

  • ciekawe projekty – prowadzimy zarówno projekty własne jak i klientów

  • ładne biuro w dobrej lokalizacji

  • wygodne stanowisko pracy

  • możliwość bezpośredniego udziału w rozwoju firmy

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • kartę multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

DATA DRIVEN TOOLS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy startupem, który rewolucjonizuje branże marketingu internetowego.

Przewiń do profilu firmy

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aplikuj na to stanowisko, jeżeli chcesz pracować w szybko rozwijającym się startupie posiadającym klientów z całego świata, w którym będziesz mógł (mogła) się rozwijać