Oferta pracy

Asystent/ka z językiem niemieckim/angielskim

BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k.O firmie

BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k.

Twarda 18

Warszawa

Do naszej Kancelarii w Warszawie poszukujemy

Asystent/ki z językiem niemieckim/angielskim

Zachęcamy do aplikowania absolwentów filologii niemieckiej i lingwistyki stosowanej

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie tłumaczeń dla departamentu (dokumenty, korespondencja);
  • prowadzenie kalendarza departamentu;
  • prowadzenie korespondencji z klientami Kancelarii;
  • formatowanie dokumentów;
  • zakładanie projektów i prowadzenie akt zgodnie z obowiązującymi standardami;
  • wprowadzanie do systemu czynności prawnych i zatwierdzanie ich w projektach;
  • dbanie o właściwy obieg pism i informacji związanych z projektami;
  • koordynacja korespondencji z urzędami i sądami;
  • wizyty w sądach, urzędach (składanie wniosków, odbiór dokumentów);
  • organizacja i koordynacja wyjazdów służbowych członków departamentu;
  • bieżąca pomoc administracyjna członkom departamentu;
  • wsparcie działań marketingowych departamentu i aktywny udział w nich.

Wymagamy:

  • doświadczenia na stanowisku Asystenta/tki w kancelarii prawnej – warunek konieczny;
  • biegłej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem);
  • wykształcenia wyższego w kierunku językowym;
  • doskonałej znajomości pakietu Microsoft Office;
  • wysokiej kultury osobistej, punktualności i dokładności;
  • zaangażowania oraz dobrej organizacji czasu pracy;
  • umiejętności pracy w zespole i odpowiedzialności za jakość i terminowość realizowanych zadań.

Gwarantujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy w atrakcyjnym, dobrze zlokalizowanym biurowcu w centrum Warszawy;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pakiet świadczeń socjalnych w postaci karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej;
  • zdobywanie doświadczenia i rozwoju zawodowego u boku wybitnych specjalistów w jednej z największych Kancelarii prawnych w Polsce o międzynarodowym zasięgu.

 Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą "DOŁĄCZ DO NAS".

Jeśli chcą Państwo, aby BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k. zachowała Państwa aplikację w celu wykorzystania  w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k., prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również w związku z  przyszłymi procesami  rekrutacyjnymi prowadzonymi przez BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k.".

z dopiskiem w tytule:

WAR/ASYSTENT/KA

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane przez nas aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy