Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Zakładu – Asystent/ka ds. operacyjnych

CONTEC S.A.

CONTEC S.A.

Księdza Stanisława Kujota 36

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie korespondencją,

  • Prowadzenie dokumentacji, nadzorowanie przepływu informacji w firmie,

  • Organizacja spotkań biznesowych, imprez promocyjnych i firmowych,

  • Odbieranie telefonów od kontrahentów i partnerów,

  • Organizacja podróży służbowych,

  • Obsługa benefitów pracowniczych,

  • Tworzenie wszelkiego rodzaju pism skierowanych do kontrahentów, urzędów i innych podmiotów,

  • Inne prace biurowe zlecone przez przełożonego,

Nasze wymagania

  • Mile widziane:

  • znajomość j. angielskiego,

  • prawo jazdy kat. B,

  • obsługa portalu BDO

To oferujemy

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwój zawodowy

  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Pracę przy innowacyjnym projekcie o pozytywnym wpływie na środowisko

O nas

Zapraszamy do aplikowania wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszym zakładzie pirolizy w Szczecinie.