Oferta pracy

Asystent/ka

Action S.A.

  • Zamienie (pow. piaseczyński; gm. Lesznowola)

    Zamienie (pow. piaseczyński; gm. Lesznowola), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w administracyjnym funkcjonowaniu działu, w tym prowadzenie korespondencji i obsługa poczty mailowej

  • Kontakt telefoniczny z klientami/kontrahentami

  • Wprowadzanie danych do systemów firmowych

  • Sporządzanie zestawień, ich analiza i raportowanie

  • Dbanie o poprawność sporządzonej dokumentacji oraz jej prawidłowy obieg

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Motywacja do pracy oraz chęć rozwoju umiejętności na tym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, lub w sprzedaży

  • Znajomość MS Excel na poziomie średnio zaawansowanym

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Dwa piątki wolne w miesiącu - wydłużamy weekendy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pakiet świadczeń pracowniczych: BenefitSystems, Opieka Medyczna

  • Siłownia oraz sala do Squsha na terenie firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • DWA PIĄTKI w miesiącu wolne

Etapy rekrutacji
1

1. Wysyłasz CV

2

My weryfikujemy i zapraszamy wybranych kandydatów

3

Spotkanie odbywa się odrazy z przełożonym i HRem

4

w przeciągu tygodnia dajemy odpowiedź bez względu na wynik

Action S.A.

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT/RTV/AGD/GSM W 2015 roku wg DISTREE EMEA zdobyliśmy nagrodę w kategorii Dystrybutor Roku w Europie Centralnej Jesteśmy również znaczącym producentem sprzętu komputerowego, a od 2006 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych producentów na świecie z zakresu elektroniki użytkowej / IT), jest ponadto właścicielem marek Actina, ActiveJet, Actis oraz witryn internetowych Sferis.pl oraz Gram.pl

Przewiń do profilu firmy