Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

ARSENAL PL Sp z o. o. Sp. K.O firmie

ARSENAL PL Sp z o. o. Sp. K.

Przędzalniana 6H

Białystok

Firma handlowa Arsenal PL działająca z sukcesami od 1999 roku zajmuje się dostarczaniem towarów do krajów Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Kanady, Australii. Głównym kierunkiem działalności jest eksport artykułów spożywczych i chemicznych.

Aktualnie poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa sekretariatu,
  • Kontakt z interesariuszami firmy zarówno z kraju jak i zagranicy,
  • Koordynacja przepływu dokumentów i informacji,
  • Wsparcie administracyjne i organizacyjne radcy prawnego firmy,
  • Organizowanie podróży służbowych,
  • Opracowywanie raportów, analiz, zestawień,
  • Praca w branży nieruchomości,
  • Realizacja niektórych działań marketingowych,
  • Wykonywanie poleceń przełożonego wynikających z bieżących potrzeb.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,
  • Wysokie zdolności organizacyjne i interpersonalne,
  • Znajomość pakietu MS Office, środowiska Windows,

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Rozwój zawodowy bazujący na indywidualnych działaniach rozwojowych,
  • Dofinansowanie karty Multi Sport,
  • Dofinansowanie lekcji języków obcych,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • Umowę o pracę.
Zainteresowanych prosimy o składanie CV ze zdjęciem tylko i wyłącznie w formie elektronicznej za pomocą przyciski Aplikuj
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez ARSENAL PL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Białymstoku z siedzibą przy ul. Przędzalniana 6H, 15-688 Białystok, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2014r., poz. 1182). Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2014r., poz. 1502) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne i następuje na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych. Jeżeli nie wyraża Pani/Pan takiej zgody, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji na to ogłoszenie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy