Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

Glosel sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Asystent
Zapraszamy do wspólnego budowania jednego z największych biznesów e-commerce w Polsce.

Dołącz do naszego Zespołu i rozwijaj się razem z nami!

Obowiązki na stanowisku:

  • wsparcie Zarządu w bieżących działaniach i projektach
  • przygotowywanie raportów, analiz, prezentacji, redagowanie pism oraz opracowywanie innych dokumentów na potrzeby Prezesa Zarządu
  • przygotowywanie notatek ze spotkań
  • koordynowanie kalendarza spotkań Zarządu
  • zapewnienie skutecznej komunikacji pomiędzy Zarządem a podległymi działami
  • obsługa korespondencji listowej i mailowej
  • dbałość o sprawny i terminowy obieg dokumentów
  • organizacja podróży służbowych
  • prowadzenie kont na LinkedIn i FB
  • prowadzenie dodatkowych projektów na zlecenie Zarządu i załatwianie innych spraw zleconych
  • wsparcie organizacyjne i administracyjne Biura Zarządu

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowiskach asystenckich – min 1 rok
  • wysoka jakość wykonywanej pracy - dokładność, rzetelność i terminowość
  • wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność i dyskrecja
  • komunikatywność i sumienność
  • proaktywność
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania oraz ustalania priorytetów
  • samodzielność w wykonywaniu zleconych zadań
  • język angielski C1
  • prawo jazdy kat. B - mile widzialne

Oferujemy:

  • wyzwania, dzięki czemu każdy Twój dzień w pracy będzie pełen atrakcji
  • zniżki na całą ofertę sklepów: TaniaKsiazka.pl, Bee.pl i innych sklepów z grupy
  • pakiet benefitów – tj. dofinansowanie do karty sportowej, opieki medycznej i ubezpieczenia NNW

Wyślij CV klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy