Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NetArch Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy ul. Dobrego Pasterza 13/6. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przez firmę NetArch prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych dostępnym pod adresem email: [email protected] lub telefonicznie pod numerem (12) 398 78 00. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, natomiast podstawą prawną do ich przetwarzania jest art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.; Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane żadnym odbiorcom danych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania tej rekrutacji lub przyszłych procesów rekrutacyjnych w przypadku wyrażenia na to zgody Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne; Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Zarządu

NetArchO firmie

NetArch

Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 6

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie kalendarza Zarządu, planowanie i organizowanie spotkań, podróży służbowych

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i korespondencji w organizacji, zapewnienie sprawnego przepływu informacji między działami

  • przygotowywanie raportów, zestawień, dokumentów na potrzeby Zarządu

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura ( zamawianie materiałów biurowych, artykułów spożywczych, współpraca z dostawcami usług itp.)

  • wsparcie Zarządu oraz pracowników w pozostałych kwestiach administracyjno-organizacyjnych

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doskonała organizacja pracy - ta rola jest wielozadaniowa i wymaga świetnego planowania

  • znajomość obsługi pakietu Office, nie musisz być mistrzem Excela, ale warto żebyś doceniał/-a jego możliwości

  • proaktywna postawa – jesteś skoncentrowany/-a na działaniu, starasz się dostrzegać wiele możliwości

  • duża samodzielność, kreatywność, zaradność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • masz u nas dodatkowego plusa jeśli w kręgu Twoich zainteresowań jest marketing internetowy

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia, a przede wszystkim tego co wniesiesz do naszego zespołu

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy i podnoszenia kompetencji w zakresie marketingu internetowego (oczywiście jeśli tylko będziesz chciał/-ła :))

  • elastyczne godziny pracy

  • dofinansowany pakiet sportowy OKSystem oraz opieka medyczna

  • korpoatmosferę – nigdy!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

NetArch

W Sempai już od ponad 15 lat pomagamy naszym Klientom zaistnieć w Internecie. Zajmujemy się performance marketingiem, a dokładniej: #seo #ppc #contentmarketing #fbads #analitykawebowa

W naszym portfolio znajdują się tak rozpoznawalne brandy, jak: innogy, Sferis, Deichmann, Wojas, Cocolita czy PWN. Jako jedni z pierwszych znaleźliśmy się w gronie 2% agencji partnerskich Google, które otrzymały status PREMIUM. Nasze kampanie są nagradzane w polskich i międzynarodowych konkursach.

Posiadamy 3 oddziały w kraju: w Białymstoku, Krakowie i Częstochowie.

Przewiń do profilu firmy