Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Zarządu

FBR "Mazur i Partnerzy" Spółka z o.o. Sp. k.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Zarządu w codziennych zadaniach

  • koordynacja przepływu informacji pomiędzy działami

  • komunikacja z klientami

  • dbanie o sprawny obieg dokumentów

  • wystawianie faktur

  • realizacja zakupów, zamawianie usług

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy

  • inicjatywa w działaniu

  • umiejętność współpracy

  • wysoka kultura osobista

  • dobra znajomość Microsoft Office i obsługi komputera;

  • prawo jazdy kategoria B oraz własny samochód

  • preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • rozliczenie z tyt. użytkowania samochodu prywatnego do celów służbowych,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • przyjazna atmosfera,

  • pakiet benefitów (m.in premie, świadczenia z ZFŚS, imprezy integracyjne)

O nas

Specjalizująca się w badaniu, weryfikacji i przeglądzie sprawozdań finansowych, prowadzeniu ksiąg rachunkowych i podatkowych, doradztwie podatkowo - księgowym, doradztwie w zakresie organizacji i informatyzacji rachunkowości, opracowywaniu zakładowych systemów rachunkowości, wycenie przedsiębiorstw, szkoleniami z zakresu rachunkowości i podatków oraz audytami wykorzystania środków unijnych