Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka zarządu

P TAX sp. z o.o.O firmie

P TAX sp. z o.o.

Thomasa W. Wilsona 7

Bielsko-Biała

P TAX sp. z o.o. spółka doradztwa podatkowego z siedzibą w Bielsku-Białej poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

W zakres obowiązków będą wchodziły następujące zadania:

  • administracyjne wsparcie sekretariatu spółki;
  • prowadzenie kalendarza spotkań i korespondencji;
  • prowadzenie dokumentacji firmy;
  • koordynowanie obiegu dokumentów przychodzących i wychodzących;
  • sporządzanie zlecanych przez Zarząd raportów i zestawień, prezentacji;
  • obsługa sekretariatu, zarządzanie korespondencją, obsługa gości, organizacja spotkań i wyjazdów służbowych;
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie;
  • bieżący kontakt z klientami spółki;
  • organizacja eventów szkoleniowych online;

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office;
  • skrupulatność;
  • terminowość;
  • samodzielność;
  • kultura osobista;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki;
  • rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

Dodatkowe informacje:

  • miejsce pracy: Bielsko-Biała;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą funkcji „APLIKUJ” z dopiskiem w tytule: asystent/ka zarządu.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi przez na wybrane przez nas aplikacje.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P TAX sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”

Ogłoszenie archiwalne