Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Zarządu

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Asystent
  • 2019-01-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Twoje zadania:

    • Współpraca z Zarządem w zakresie planowania i organizacji pracy;
    • Dbanie o właściwy obieg dokumentów oraz koordynacja przepływu informacji;
    • Kompleksowe wsparcie Zarządu w przygotowywaniu korespondencji, zestawień, oświadczeń i dokumentów;
    • Planowanie oraz organizowanie spotkań Zarządu, spotkań biznesowych, konferencji, podróży służbowych;
    • Kontakty z instytucjami i kontrahentami firmy w kraju i za granicą;
    • Współtworzenie dobrego wizerunku organizacji.

    Twój profil:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: administracja, filologia polska, filologia angielska);
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym;
    • umiejętność biegłego tworzenia oraz redagowania pism (m.in. protokołów, pism oficjalnych);
    • motywacja do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki;
    • wysoka kultura osobista i biznesowa;
    • dokładność, sumienność i dyskrecja;
    • dyspozycyjność.

    Twoje korzyści:

    • stabilną pracę i interesującą pracę w nowoczesnej firmie działającej w międzynarodowym otoczeniu;
    • możliwość zdobywania cennego doświadczenia i poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach;
    • atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
    • praca w godzinach 7-15, 8-16;
    • ubezpieczenie grupowe, pakiet kart medycznych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.