Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Zarządu

FG ENERGY sp. z o.oO firmie

  • Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Tychy, Zabrze
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja bieżących zadań zleconych przez Prezesa Zarządu,
  • Organizacja i koordynacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Organizacja wyjazdów służbowych oraz eventów integracyjnych,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania priorytetami, samodzielność w działaniu, dokładność, terminowość,
  • Odpowiednia dyspozycyjność do pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego.
  • Dobra znajomość MS Office.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie z międzynarodowym kapitałem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie uznaniowe
  • Pracę w zgranym zespole, chętnie dzielącym się swoją wiedzą
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pracę w biurze w centrum miasta

Benefity

  • owoce
  • kawa / herbata

FG ENERGY sp. z o.o

FG Energy to firma, której celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży i wykonania instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, biznesowego oraz gospodarstw.

Jesteśmy prężnie działającą firmą w całym kraju. Posiadamy własne Call Center (ponad 700 osób). Wykonujemy ponad 500 instalacji miesięcznie z terminem realizacji 14 dni. Pracujemy na komponentach najwyższej klasy.

Jednak nie stoimy w miejscu i cały czas rozszerzamy nasz obszar sprzedaży partnerskiej

W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy.

Asystent/ka Zarządu, Bielsko-Biała