Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie terminarzem zajęć i spotkań Zarządu

  • organizowanie wewnętrznych i zewnętrznych narad, wyjazdów szkoleniowych, spotkań informacyjnych, konferencji itp.

  • organizowanie krajowych i zagranicznych podróży Zarządu

  • przygotowywanie materiałów, raportów i prezentacji na potrzeby Zarządu w tym tłumaczenie dokumentów i korespondencji

  • zapewnienie sprawnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz zapewnienie sprawnego i terminowego procesowania dokumentów

  • udział w spotkaniach, zgodnie z dyspozycją Zarządu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • biegła znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i w piśmie

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania, ustalania priorytetów oraz podejmowania decyzji

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dofinansowanie do karty sportowej i do wypoczynku

  • pracę i możliwości rozwoju w firmie o międzynarodowym zasięgu

  • możliwość zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego

  • pracę od poniedziałku do piątku