Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Moto Budrex Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy."
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Moto Budex  Sp. z o.o.

Asystent/ka Zarządu

Moto Budex Sp. z o.o. O firmie

Moto Budex Sp. z o.o.

Grunwaldzka 291

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Zarządu w bieżących pracach oraz realizacja zadań administracyjno-organizacyjnych

  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy w zakresie wybranych zadań, w tym skanowanie dokumentów,

  • Kontakt z klientem w formie telefonicznej, mailowej oraz podczas wizyt w biurze

  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej (tradycyjnej i elektronicznej)

  • Zarządzanie obiegiem dokumentów, segregacja/archiwizacja dokumentów

  • Przygotowywanie umów, aneksów, procedur wewnętrznych oraz wsparcie w ich implementacji,

  • Obsługa sekretariatu - przyjmowanie gości firmy, udzielanie informacji

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy,

  • Samodzielne prowadzenie zleconych projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, zdolność analitycznego myślenia,

  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność w realizacji powierzonych zadań, samodzielność i inicjatywa

  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • możliwość pracy w młodym i ambitnym zespole,

  • stabilną prace (pełen etat) na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju osobistego

Firma Moto Budrex Sp. z o.o. ogólnopolska hurtownia ogumienia o ponad 30 letniej ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni do swojej siedziby w Bydgoszczy przy ul. Grunwaldzkiej 291.

Przewiń do profilu firmy