Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

Antal HR & AdminO firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Naszym klientem jest globalny dostawca usług i rozwiązań technologicznych, firma o silnej pozycji na rynku.

ASYSTENT/KA ZARZĄDU

Numer ref.: /275/05/2021/JC

Zakres obowiązków:

  • wspieranie Zarządu w realizacji codziennych obowiązków,
  • przygotowywanie raportów, prezentacji i tłumaczeń w języku angielskim,
  • zarządzanie kalendarzem przełożonych,
  • organizacja i obsługa spotkań,
  • przygotowanie dokumentów i materiałów na spotkania oraz wyjazdy przełożonych,
  • organizacja pozostałych spraw bieżących.

Wymagania:

  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej organizacji,
  • biegła znajomość języka angielskiego (min. poziom B2+) - warunek konieczny,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności PowerPoint),
  • wykształcenie wyższe lub na poziomie licencjatu,
  • umiejętności interpersonalne: łatwość nawiązywania relacji,
  • duża samodzielność i asertywność,
  • terminowość, świetna organizacja pracy własnej i zarządzanie czasem,
  • wysoka kultura osobista,
  • proaktywna postawa - 'can do'.

Otrzymujesz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej firmie o silnej pozycji na rynku,
  • międzynarodowe środowisko pracy, duża dynamiczność i różnorodne wyzwania,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bardzo rozbudowany pakiet benefitów, m.in.: kartę sportową, zajęcia sportowe, ubezpieczenie medyczne i konsultacje, programy propracownicze, lunche,
  • realną możliwość rozwoju: szkolenia i kursy językowe,
  • przyjemną atmosferę pracy i partnerskie podejście do pracownika.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne