Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

Klient Pracuj.pl

  • Bytom

    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań operacyjnych powierzonych przez Członków Zarządu,

  • Przygotowywanie i obsługa spotkań biznesowych,

  • Planowanie oraz organizacja podróży służbowych Zarządu,

  • Przygotowywanie prezentacji i raportów na potrzeby Zarządu,

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (elektronicznej oraz tradycyjnej),

  • Odpowiedzialność za właściwy przepływ informacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym- C1 (warunek konieczny),

  • Min. 5- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu bardzo dobrym (Word, Excel, Power Point, Outlook),

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Wysoka kultura osobista i biznesowa,

  • Dokładność,

  • Dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą