Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Zarządu

DEMARKO S.A.

  • Bytom

    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Zarządu w codziennych zadaniach;

  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów oraz informacji wewnątrz firmy;

  • Organizacja spotkań oraz wyjazdów Zarządu;

  • Sporządzanie oraz edytowanie pism biznesowych, umów biznesowych;

  • Wsparcie administracyjne dla realizowanych w ramach funduszy UE projektów;

Nasze wymagania

  • Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym;

  • Wymagana ilość lat doświadczenia na tym stanowisku: 5 lat,

  • Wymagane wykształcenie wyższe;

  • Podstawowa znajomość spraw związanych z realizacją projektów UE;

  • Poszukujemy osoby potrafiącej działać sprawnie, szybko podejmującej i wykonującej

  • zlecone zadania oraz potrafiącą pracować pod presją czasu;

  • Wymagana obsługa pakietu Office;

  • Mile widziana znajomość systemów ERP;

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Pracę w dużej, renomowanej, rozwijającej się firmie;

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Firma DEMARKO Spółka Akcyjna działa nieprzerwanie od niemalże 25 lat na rynku Polskim i Zagranicznym. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, liderem branży obróbki stali i produkcji naczep specjalistycznych do transportu ciężkiego.

Przewiń do profilu firmy